Świąteczna aukcja prezentowa trwa - Licytuj!

Artbidy.com
×

Aukcje dzieł sztuki - Sprzedaż obrazów

Jeśli interesują Cię najlepsze aukcje dzieł sztuki, to fantastycznie trafiłeś. Na Artbidy.com organizujemy aukcje obrazów, spełniające wszystkie – nawet najbardziej wymagające – oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną organizację i obsługę transakcji, wycenę dokonywaną przez doświadczonego eksperta, a nawet możliwość śledzenia bieżących transakcji dzięki dostępowi do bazy obiektów, artystów i producentów. Wszystko to stanowi gwarancję osiągnięcia najwyższego profitu z transakcji dokonywanej za pośrednictwem naszego domu aukcyjnego.

Aukcje dzieł sztuki organizowane przez profesjonalistów

Dlaczego Artbidy jest wyjątkowe i unikatowe na rynku związanym z dziełami sztuki? Korzystamy z innowacyjnego modelu biznesowego, który pozwala nam na sprzedaż obrazów bez konieczności pobierania prowizji od twórców. Dodatkowo aukcje sztuki, które prowadzimy, przygotowywane są przez nas w sposób kompleksowy. Oznacza to, że przez profesjonalną sprzedaż obrazów rozumiemy także ich fotografowanie, konserwację, inwentaryzację, oprawę, sporządzanie dokumentów świadczących o ich autentyczności, promocję, a ostatecznie – pomyślną i sprawną finalizację transakcji. Możemy pochwalić się kilkunastoma aukcjami tematycznymi organizowanymi w ciągu roku. Każde z tych wydarzeń ma nie tylko wartość komercyjną, ale także kulturalną. Wszystkie oprawione są oczywiście współpracą z szanowanymi patronami medialnymi oraz markami znanymi w środowisku, dzięki czemu wzbudzają zainteresowanie i przyciągają uwagę wielu ludzi. Tak kompleksowo przygotowywane aukcje sztuki zapewnią promocję Twojej twórczości, a jednocześnie pozwolą na uzyskanie wartości rynkowej sprzedawanych przez Ciebie obiektów.

Wszystkie aukcje obrazów i nie tylko w wygodnym kalendarzu

Na naszej stronie internetowej dostępny jest wygodny kalendarz aukcji obrazów i nie tylko, za pośrednictwem którego zapoznać się możesz zarówno z naszymi przyszłymi wydarzeniami, jak i tymi organizowanymi w przeszłości. Jak zobaczysz, ich różnorodność jest ogromna, co świadczy o naszym bogatym doświadczeniu, wiedzy oraz znajomości branży, które pomogą Twoim dziełom osiągnąć satysfakcjonujące ceny. W witrynie masz również dostęp do zapoznania się z listami obiektów, które wystawiane będą na zbliżających się aukcjach dzieł sztuki. Wśród licznych artystów, ich dzieł oraz estymacji zawisnąć może także Twoja twórczość, która na pewno szybko trafi do odpowiedniego odbiorcy i znajdzie swoje miejsce na Ziemi. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nie tylko nad artystami sprzedającymi swoje prace, ale również osobami, które weszły w posiadanie obiektów kolekcjonerskich czy dzieł sztuki. Twórczość, którą dysponujesz, może być warta o wiele więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Za pośrednictwem naszej strony możesz zgłosić się do nas, a zespół ekspertów kompleksowo zbada obiekt, którego sprzedażą jesteś zainteresowany. Postaramy się ustalić okres jego powstania oraz autora. Następnie ocenimy stan zachowania oraz oczywiście poddamy dzieło szczegółowej wycenie na podstawie wszystkich ustalonych informacji. Na koniec pomożemy Ci wybrać odpowiedni tryb sprzedaży wśród tych, którymi dysponujemy.

Aukcje sztuki to nie tylko sprzedaż obrazów

Nasze aukcje dzieł sztuki to ważne wydarzenie oczywiście nie tylko dla artystów i osób sprzedających obiekty, ale także klientów zainteresowanych kupnem. Z naszej oferty regularnie korzystają miłośnicy sztuki, na których czekają setki unikatowych obiektów kolekcjonerskich. Wszystkie one objęte są najniższą prowizją aukcyjną. Dodatkowo oferujemy potrójny standard potwierdzania autentyczności – jako jedyny dom aukcyjny na świecie. Obiekty, które posiadamy, zaprezentować Ci możemy zarówno w biurze, jak i nawet w Twoim domu, dbając o Twój najwyższy komfort i wygodę. Organizujemy nie tylko aukcje obrazów, ale również rzemiosła, designu czy biżuterii, więc w naszej niezwykle bogatej ofercie bez wątpienia znajdzie się coś, co Cię zainteresuje i będzie doskonale pasowało do Twojego stylu. Aby wziąć udział w wydarzeniu, zaloguj się na konto użytkownika na naszej stronie, złóż ofertę, zleć zlecenie licytacji z limitem lub weź udział w aukcji sztuki za pośrednictwem licytacji telefonicznej. Dzięki temu niepowtarzalne, oryginalne obiekty w atrakcyjnych cenach znajdą się bardzo szybko w Twoich rękach.

Koszyk