Artbidy.com
×

Jeśli interesują Cię najlepsze aukcje dzieł sztuki, to fantastycznie trafiłeś. Na Artbidy.com organizujemy aukcje obrazów, spełniające wszystkie, nawet najbardziej wymagające, oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną organizację i obsługę transakcji, wycenę dokonywaną przez doświadczonego eksperta, a nawet możliwość śledzenia bieżących transakcji, dzięki dostępowi do bazy obiektów, artystów i producentów. Wszystko to stanowi gwarancję osiągnięcia najwyższego profitu z transakcji dokonywanej za pośrednictwem naszego domu aukcyjnego.

Aukcje dzieł sztuki organizowane przez profesjonalistów

Dlaczego stacjonarna i internetowa galeria sztuki Artbidy to wyjątkowe i unikatowe miejsce na rynku związanym z dziełami sztuki? Korzystamy z innowacyjnego modelu biznesowego, który pozwala nam na sprzedaż obrazów bez pobierania prowizji od twórców. Dodatkowo aukcje sztuki, które prowadzimy, przygotowywane są przez nas w sposób kompleksowy. Oznacza to, że przez profesjonalną sprzedaż obrazów rozumiemy także ich fotografowanie, konserwację, inwentaryzację, oprawę (rama dobrana ze względu na charakter, a nie tylko wymiary obrazu), sporządzanie dokumentów świadczących o ich autentyczności (np. weryfikacja podpisu autora obrazu), promocję, a ostatecznie – pomyślną i sprawną finalizację sprzedaży danego dzieła sztuki. Możemy pochwalić się kilkunastoma aukcjami tematycznymi organizowanymi w ciągu roku. Każde z tych wydarzeń (czy to jest stacjonarna aukcja obrazów, czy profesjonalne aukcje dzieł online) ma nie tylko wartość komercyjną, ale także kulturalną. Każda licytacja dzieł sztuki jest oparta o współpracę z szanowanymi patronami medialnymi oraz markami znanymi w środowisku, dzięki czemu wzbudzają zainteresowanie i przyciągają uwagę wielu ludzi., którzy doceniają dzieła sztuki współczesnej i np. interesują ich aukcje sztuki dawnej lub aukcje obrazów młodych, utalentowanych twórców. Tak kompleksowo przygotowywane przez nasz internetowy dom aukcyjny aukcje sztuki zagwarantują odpowiednią promocję Twojej twórczości, a jednocześnie pozwolą na uzyskanie wartości rynkowej sprzedawanych przez Ciebie obiektów. Zgłoś swoją pracę na aukcję obrazów organizowaną przez nasz dom aukcyjny online (organizujemy zarówno aukcje sztuki stacjonarnie, jak i prowadzimy sprzedaż dzieł online) i zobacz, że aukcje sztuki online mogą tyle samo lub nawet więcej, co stacjonarna licytacja dzieł.

Wszystkie aukcje obrazów i nie tylko w wygodnym kalendarzu

Na naszej stronie internetowej dostępny jest wygodny kalendarz aukcji obrazów oraz innych dzieł sztuki online i stacjonarnych (katalog aukcji), za pośrednictwem którego można szybko sprawdzić zarówno planowaną w przyszłości sprzedaż dzieł sztuki, trwające aukcje internetowe, jak i harmonogram przyszłych aukcji domu aukcyjnego Artbidy. Ich różnorodność jest ogromna (aukcje sztuki współczesnej, aukcje malarstwa dawnego, sprzedaż dzieł sztuki oryginalnych oraz reprodukcji - obraz olejny, obraz akryl, rękodzieło, aukcje obrazów online oraz stacjonarne licytacje), co świadczy o naszym bogatym doświadczeniu, wiedzy oraz znajomości branży, które pomogą Twoim dziełom osiągnąć satysfakcjonujące ceny. W witrynie można sprawdzić nie tylko katalog aukcji, ale również listę obiektów (np. dzieła malarstwa polskiego i zagranicznego), które wystawiane będą na zbliżających się aukcjach dzieł sztuki . Wśród licznych artystów, ich dzieł oraz estymacji może się znaleźć także obraz sygnowany przez Ciebie, który dzięki naszym internetowym aukcjom obrazów, na pewno szybko trafi do odpowiedniego odbiorcy i znajdzie uznanie. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nie tylko nad artystami sprzedającymi swoje prace, ale również osobami, które weszły w posiadanie obiektów kolekcjonerskich, oryginałów danego artysty czy dzieł sztuki. Organizujemy aukcje i wydarzenia domu aukcyjnego, które łączą ze sobą wszystkich pasjonatów sztuki. Twórczość, którą dysponujesz (Twój obraz olejny pejzaż, obraz sygnowany przez znanego artystę, oryginał danego dzieła sztuki, obraz akrylowy) może być warta o wiele więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Za pośrednictwem naszej strony możesz zgłosić swoją pracę artystyczną lub posiadane dzieło innego artysty, a zespół ekspertów kompleksowo zbada obiekt, którego sprzedażą jesteś zainteresowany (sprawdzenie, czy konkretne dzieło to kopia danego obrazu, czy oryginał, czy podpis autora jest wiarygodny i jakie są np. wymiary obrazu, by przygotować go do oprawy). Postaramy się ustalić także okres powstania dzieła oraz nurt, w którym powstało. Następnie ocenimy stan zachowania oraz oczywiście poddamy dzieło szczegółowej wycenie na podstawie wszystkich ustalonych informacji. Na koniec pomożemy Ci wybrać odpowiedni tryb sprzedaży wśród tych, którymi dysponujemy: czy odpowiednie będą aukcje internetowe obrazów, stacjonarna aukcja młodej twórczości, aukcje malarstwa współczesnego czy dawnego, okolicznościowa licytacja dzieł sztuki, gromadząca wiele znanych osobistości czy pozostałe aukcje naszej stacjonarnej oraz internetowej galerii Artbidy.

Aukcje sztuki to nie tylko sprzedaż obrazów

Nasze aukcje dzieł sztuki to ważne wydarzenie oczywiście nie tylko dla artystów i osób sprzedających obraz olejny, rzeźbę czy inne obiekty, ale także klientów zainteresowanych kupnem. Z naszej oferty regularnie korzystają miłośnicy sztuki, na których czekają setki unikatowych obiektów kolekcjonerskich. Wszystkie one objęte są najniższą prowizją aukcyjną. Dodatkowo oferujemy potrójny standard potwierdzania autentyczności – jako jedyny dom aukcyjny na świecie. Obiekty, które posiadamy, możemy zaprezentować zarówno w biurze, jak i w Twoim domu, dbając o Twój najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Organizujemy nie tylko aukcje obrazów, ale również rzemiosła, designu czy biżuterii, więc na naszych aukcjach znajdziesz niezwykle bogatą ofertę dzieł (np. aukcje sztuki współczesnej), wśród których bez wątpienia znajdzie się coś, co Cię zainteresuje i będzie doskonale pasowało do Twojego wnętrza. Aby wziąć udział w aukcji online, stacjonarnych licytacjach obrazów oraz innych dzieł sztuki, należy zalogować się do konta użytkownika na naszej stronie, złożyć ofertę, zlecić licytację z limitem lub wziąć udział w aukcji sztuki za pośrednictwem licytacji telefonicznej. Interesującą Państwa aukcję znajdziecie klikając w katalog aukcji na naszej witrynie. Warto także zapisać się na newsletter domu aukcyjnego Artbidy, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich interesujących wydarzeniach. Niepowtarzalne, oryginalne obiekty (obraz olejny, obraz akryl, rękodzieło) w atrakcyjnych cenach znajdują się na wyciągnięcie ręki i mogą stać się ważnym elementem Państwa prywatnej kolekcji.

Koszyk