Artbidy.com
×
Plakat charytatywnego koncertu i aukcji sztuki "Jest nas wielu" z podpisami artystów
Zoom -
Zoom +
#ID 3250

Plakat charytatywnego koncertu i aukcji sztuki "Jest nas wielu" z podpisami artystów | Autor: | 3250

Plakat charytatywnego koncertu i aukcji sztuki "Jest nas wielu" z podpisami artystów, 2022

Technika : druk
Wymiary : 42 x 59.4 cm
Status: Zakończona aukcja sprzedany
Cena wylicytowana : 2200 PLN
Show room
Departament
Aukcja
Rok
2022
Sygnatura
podpisany przez artystów
Oprawa
Nie
Inne obiekty
Brak danych do wyświetlenia
Koszyk